Prečo my?

precomy01a

Plánujete medzinárodnú konferenciu a musíte myslieť na tisíc detailov. Miestnosť, ozvučenie, občerstvenie...  To všetko viete ľahko posúdiť. Ale ako si vybrať z ponuky tlmočníkov, ktorí sú všetci profesionálni, kvalitní a spoľahliví?

Tiež máte pocit, že neviete, podľa čoho si z rozmanitej ponuky vybrať, ak si nechcete vybrať len toho najlacnejšieho?

Nie je to nefér, že neexistuje rebríček s objektívnym hodnotením tlmočníkov, kde by ste si mohli každého overiť, aby ste nekupovali mačku vo vreci?

Chceli by ste, aby vám niekto poradil, na čo si pri výbere tlmočníka dať pozor a čo budete na svojom podujatí so zahraničnou účasťou potrebovať, aby ste na niečo dôležité nezabudli?

precomy01bx

Tím interpreters.sk má za sebou stovky konferencií, seminárov, tlačových besied a iných rokovaní. Stačí nám zveriť zadanie a ďalej si nemusíte robiť starosti. Prídeme v dostatočnom časovom predstihu, dôkladne pripravení na vašu tému, budeme primerane nenápadní a zároveň nápomocní, ak by nastali nepredvídané okolnosti.

Zvládli sme aj krízové situácie, keď nefungovalo ozvučenie, nedostali sme žiadne podklady na prípravu, rokovanie sa neočakávane natiahlo o dve hodiny alebo bolo potrebné počas konferencie vypomôcť s písomným prekladom.

Naša práca nás baví a našim klientom maximálne vychádzame v ústrety.
V deň vášho podujatia sme vaši spojenci, ktorí prispejú k hladkému priebehu konferencie či rokovania.

precomy01d

Náš biznis stojí na klientoch, ktorí sa k nám vracajú a ktorí nás odporúčajú ďalej. Čo by bolo lepšou zárukou toho, že žiadne tlmočenie neberieme na ľahkú váhu? Veľmi dobre vieme, že reputácia sa ťažko buduje a ľahko stráca.

Neschovávame sa za agentúru, v ktorej by sme ostali anonymní. Chrbty nám nekryje sekretárka na recepcii ani automatická odpoveď na e-maile. Nie je nám jedno, aký prínos pre vás bude mať naše tlmočenie. Pod naše tlmočenie by sme sa pokojne podpísali.

precomy01c

Sme skúsení tlmočníci, ktorí stavajú na jedinej veci – svojej reputácii.
Preto budete komunikovať priamo s nami. Človek, s ktorým si po telefóne alebo mailom dohodnete detaily tlmočenia, bude ten, kto sa postaví na pódium po boku rečníka a bude tlmočiť. On sa na tlmočenie pripraví, bude sa zaujímať o to, čo je pre vás a váš úspech podstatné a ako k tomu môže osobne prispieť. Lebo vaša spokojnosť je základom úspechu našej podnikateľskej stratégie.

A myslíme to vážne.

Kontaktujte nás a presvedčte sa sami

Kontakt:

info@interpreters.sk

Pavol Šveda — sveda@interpreters.sk
Henriette Geierová — geierova@interpreters.sk
Ivo Poláček — polacek@interpreters.sk
Mária Mlynarčíková — mlynarcikova@interpreters.sk

Sociálne siete: 

ig y
fb2 y

© interpreters.sk 2018