Povedali o nás

Najčastejšie nám spokojní klienti vyjadria vďaku priamo po tlmočení. O to viac si vážime tých, ktorí si našli čas a napísali nám krátke referencie.

bubble blank

Vážený pán Šveda, rád by som Vám ešte raz vyjadril úprimnú vďačnosť za Vašu spoluprácu pri tlmočení na konferencii GLOBSEC 2017. Kľúčom k úspechu podujatí je účasť hostí najvyššej kvality a ich spokojnosť. Tento cieľ sa nám podarilo naplniť aj vďaka flexibilite a kvalitným službám poskytovaným z Vašej strany.

Milan Slosár,
CEO & viceprezident GLOBSEC

o Pavlovi Švedovi

bubble blank

V Nadácii Pontis sme radi, ak môžeme na naše podujatia prinášať zaujímavých ľudí aj zo zahraničia. Jazykovú bariéru pri sprostredkovaní ich skúseností a poznatkov sa nám darilo/darí zvládať najmä vďaka dvom skvelým tlmočníkom Pavlovi Švedovi a Ivovi Poláčkovi. Kvalita ich tlmočenia, profesionálny prístup aj ochota zájsť nad štandard nám často pomohli vytvoriť pre účastníkov nezabudnuteľnú skúsenosť. Ďakujeme.

Anna Podlesná,
nadácia Pontis

o Pavlovi Švedovi a Ivovi Poláčkovi

bubble blank

Ms. Geierová has the complete trust of the U.S. Embassy in Bratislava as an interpreter of the highest quality, and was our interpreter of choice. She is a top-notch professional, and also a delightful as well as a discreet person.

Dana Polcikova,
Public Affairs office
Embassy of the United States

o Henriette Geierovej

bubble blank

Dear Mrs. Geierová,
I would like to take this opportunity and thank you for your work during our ceremony Righteous Among the Nation on 31st January 2018.
...
Therefore, I would like to thank you again for your flawless service and I look forward to working with you in the future.

Zvi Aviner Apni,
Ambassador of the State of Israel to the Slovak Republic

o Henriette Geierovej

bubble blank

Skôr ako budeme pokračovať, chcem poďakovať tlmočníčkam za ich fantastické tlmočenie. Odvádzajú tu skutočne neuveriteľnú prácu. Verte mi, už som moderoval nejednu viacjazyčnú konferenciu. Ale v tejto kvalite – klobúk dolu. Ďakujem..  

Dr. Christian Geinitz

o Márii Mlynarčíkovej

bubble blank

Tlmočnícke služby poskytnuté p.Máriou Mlynarčíkovou využívame pre odborné semináre a študijné cesty v oblasti spoločnej poľnohospodárskej politiky EÚ. Kvalita poskytnutých služieb je vždy na profesionálnej úrovni. S jej úrovňou odbornosti a prístupom k výkonu tlmočenia sme veľmi spokojní.

Marek Pihulič,
Projektové služby s.r.o.

o Márii Mlynarčíkovej

bubble blank

S pánmi Švedom a Poláčkom úspešne spolupracujeme už takmer 4 roky - pravidelne nám simultánne tlmočia odborné vzdelávacie podujatia pre stomatológov, ktoré organizujeme. Oceňujem najmä ich profesionalitu, spoľahlivosť a proaktívny prístup. Vždy sú pripravení na tlmočenie aj takých špecifických vecí, ako sú rôzne oblasti stomatológie a stomatochirurgie.

Lenka Bene,
Dently Academy

o Pavlovi Švedovi a Ivovi Poláčkovi

bubble blank

Ešte raz ďakujem za absolútne profesionálny prístup a tlmočenie.  

Mária Adamová,
Mad Media s.r.o.

o Márii Mlynarčíkovej

bubble blank

Mária bola ako tlmočníčka fantastická - pohotová, ústretová, ochotná, a jej tlmočenie bolo veľmi presné a odborné. Ďakujeme.

Zuzana Jánošíková,
Slovakia Going Zero Waste

o Márii Mlynarčíkovej

Kontakt:

info@interpreters.sk

Pavol Šveda — sveda@interpreters.sk
Henriette Geierová — geierova@interpreters.sk
Ivo Poláček — polacek@interpreters.sk
Mária Mlynarčíková — mlynarcikova@interpreters.sk

Sociálne siete: 

ig y
fb2 y

© interpreters.sk 2018